Зварювальний дріт

Зварювальний дріт Хорда

Зварювальний дріт торгової марки «ХОРДА» виробляє ТОВ «Вітаполіс». Виробнича програма включає найпопулярніші марки зварювального дроту для напівавтоматичного та автоматичного зварювання. Це дріт для зварювання вуглецевих та низьколегованих сталей, високоміцних сталей, нержавіючих та жаростійких сталей, броньових сталей. Продукція виробляється на сучасному європейському обладнанні. Вперше на території України освоєно сучасну технологію виробництва нержавіючого та необмідненного полірованого зварювальних дротів. Дроти торгової марки ХОРДА поставляються відповідно до стандартів EN ISO, AWS, ГОСТ та у відповідності до специфічних технічних вимог споживачів. Дріт діаметром від 0,8; 1,0; 1,2; 1,6; 2,0; 2,4; 3,0; 3,2; 4,0 мм поставляється замовникам прецизійно намотаним на котушках BS200, BS300, K415 відповідно до  стандарту ДСТУ EN ISO 544. Дріт діаметром 2,0 мм та більше може поставлятися в мотках масою до 1 тонни. Для роботизованих комплексів ми пропонуємо дріт діаметром 0,8 – 1,2 мм в фірмових картонних коробках «ДіжкаПак» масою 200, 250 або 500 кг.

У виробництві використовується тільки сертифікована сировина, яка пройшла 100% вхідний контроль якості в акредитованій лабораторії компанії «Вітаполіс».

Система менеджменту якості нашого заводу - виробника відповідає ISO 9001 і сертифікована центром DVS ZERT. Компанія «Вітаполіс» отримала право маркувати дріт торгової марки ХОРДА знаком СЄ після відповідних кваліфікаційних випробувань та аудиту виробництва TÜV RHEINLAND. Також зварювальний дріт марок ХОРДА 3Si1 та ХОРДА 4Si1 пройшов випробування, та отримав сертифікати Міжнародного науково-технічного центру забезпечення якості та сертифікації «ПАТОНСЕРТ». Всі марки зварювального дроту, що випускаються ТОВ "Вітаполіс", мають сертифікат відповідності УкрСЕПРО.

Купити зварювальний дріт за цінами виробника можна зателефонувавши за номером (096) 003 03 03

Професійні консультації експертів про особливості технології застосування зварювального дроту ТМ ХОРДА можна отримати за номером (097) 360 90 96