Про КОМПАНІЮ

2014 року на промисловому майданчику ТОВ «ВІТАПОЛІС» в місті Боярка, Київської області почався монтаж виробничих ліній, розрахованих на виробництво зварювального дроту спеціального призначення. Перша черга виробництва почала працювати в липні 2015 р. Зварювальному дроту була присвоєна зареєстрована торгівельна марка «ХОРДА». Підготовку виробництва, монтаж та опрацювання технології виконували випускники кафедри зварювання Київського політехничного інституту, які мали досвід роботи в ІЕЗ ім. Є.О. Патона та на виробництві зварювальних матеріалів. Вони ж продовжують приймати участь у вдосконаленні технології виробництва, та контролі якості продукції.

Технологічна схема виробництва та відповідне обладнання обиралися з урахуванням досягнення максимально можливих на сьогоднішній день споживчих характеристик готового дроту, які б відповідали вимогам європейських та американських стандартів. Особливу увагу було приділено енергоэфективності виробництва, мінімізації його шкідливого впливу на навколишнє середовище. Пусконалагоджувальні роботи під час  введення лінії в експлуатацію виконувались з використанням катанки марок Св-08ГС і Св-08Г2С. В результаті випробувань готового дроту загального призначення виявилося, що готова продукція, виготовлена за нашою технологичною схемою, за своїми зварювально-технологичними властивостями нічим не поступається зварювальному дроту провідних світових виробників. За такою схемою наприкінці 2015 року було розпочато виробництво нержавіючого дроту діаметром від 1,6 до 4,0 мм зі сталей аустенітного класу, а з середини 2016 року – дроту діаметром від 0,6 до 1,2 мм зі сталей аустенітного, феритного та мартенситного класів. На сьогодні до цього переліку додано ще й дріт зі сталі дуплексного типу – аустенітно-феритний.

Контроль якості катанки, яка є сировиною для виробництва, контроль окремих етапів технологічного процесу, а також випробування готової продукції, виконуються силами власної акредитованої лабораторії, яка укомплектована відповідним обладнанням, забезпечена стандартними зразками та має розроблені методики випробувань.

Компанія «ВІТАПОЛІС», виробляє зварювальний дріт торгівельної марки «ХОРДА», та прагне щоб її продукція стала еталоном якості зварювального дроту в Україні. Наша мета -  досягнення лідируючих позицій серед українських виробників зварювального дроту спеціального призначення.

Наші партнери:
  • Ocean_u
  • CKS_u