Продукція

   Дріт для зварювання в захисних газах нелегованих  та низьколегованих сталей

Полірований необміднений дріт  для дугового зварювання в захисних газах (MIG/MAG) плавким електродом  вуглецевих та низьколегованих сталей.

Дріт для зварювання під флюсом

Дріт для дугового зварювання під флюсом вуглецевих і низьколегованих сталей, нержавіючих, високолегованих та спеціальних сталей (SAW).

Дріт з високолегованих сталей для зварювання

Нержавіючий дріт для зварювання корозійностійких, жароміцних, броньових сталей, а також для зварювання різнорідних сталей.

Прутки для аргонодугового зварювання

Прутки для аргонодугового зварювання вольфрамовим електродом.

Дріт для наплавлення

Дріт для ремонтного та зносостійкого наплавлення

Флюс зварювальний

Зварювальний флюс - гранульований порошок, який захищає процес зварювання від впливу повітря, а також змінює хімічний склад наплавленого метала. Під час зварювання гранулы флюса плавляться та виділяють газ, а >>>>

Дріт для зварювання в захисних газах, прутки та дроти для зварювання під флюсом теплостійких сталей

Поліровані необіднені дроти суцільного перетину для дугового зварювання в захисних газах (MIG/MAG) електродом, що плавиться, прутки для аргонодугового зварювання і дріт для зварювання під флюсом теплостійких хромо-молібденових низьколегованих сталей.

Дріт та прутки для зварювання високоміцних сталей

Дріт суцільного перерізу та прутки для зварювання в захисних газах низьколегованих конструкційних сталей підвищеної міцності та високоміцних сталей з межею плинності понад 500 МПа.