Доставка і оплата

                                    Умови відвантаження:

 Відвантаження продукції здійснюється на умові EXW м.Боярка Київської області, якщо інші умови не вказані в договорі, укладеному з покупцем.
 Форма відвантаження - самовивіз зі складу виробника, а також можлива доставка за наш рахунок на склад перевізників "Нова Пошта", "Інтайм",  "САТ" та "Делівері"  в м.Боярка, з подальшою оплатою перевезення покупцем . При поставці палетними нормами вартість палети та послуги палетування за рахунок продавця.

                                     Умови оплати:

 Відвантаження продукції здійснюється після попередньої оплати за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок продавця, якщо інше не передбачено умовами договору.

                                     Терміни відвантаження:

 Відвантаження продукції здійснюється на наступний день після отримання оплати, у виняткових випадках можливе відвантаження в день оплати, якщо гроші зараховані до 13-00. Якщо достатньої кількості готової продукції немає в наявності, термін її виготовлення 3-5 робочих днів, при наявності сировини, і часткової або повної передплати покупця. Якщо кількість замовленої продукції становить кілька тонн, або багато асортиментних позицій, терміни поставки обумовлюються додатково.